- +
- +
DİREKT REZERVASYON WEB SİTESİNE ÖZEL FİYATLAR
Websitesi için indirim kodu
Web’e özel fırsatlar:
  • Oda fiyatınızda %15’e varan ekstra indirim
  • Konaklama süresince bir defa ücretsiz 3 parça kuru temizleme
  • Otel müsaitliği doğrultusunda saat 14:00’a kadar geç çıkış imkanı
  • 7 gece ve üzeri rezervasyonlarda ücretsiz tek yön havalimanı transferi
FIRSAT KODU “SAVE15”

Cilt Bakımları

Derinlemesine Temizlik

Denizin muhteşem etkisini cildinde hissetmek isteyenler için oluşturulmuş bakımda, tuzundan arındırılmış okyanus suyu, yosun ve deniz bitkileri kullanılır. Temizlenen cilde, buhar ve sıkma işleminden sonra yapılandırıcı ampul uygulanır ve bakım ihtiyaca göre maske, serum ve kremlerle son bulur.

Canlandırıcı Bakım

Mezoestetik ve dermokozmetik bakımlar arasında yer alan ve güçlü antioksidan desteği sağlayan bu bakımda, kullanılan ürünlerle cilde yüksek C vitamini yüklemesi yapılır. “Energy C” bakımı, 2 kat antioksidan etki göstererek, serbest radikalleri nötralize eder ve hücre tabakasını yeniler. UVA ve UVB zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayarak, güneş sonrası oluşacak problemleri azaltır.

Kolajen 360 Bakımı

Kolajen azalmasından kaynaklanan doku ve yüz hacmi kaybını engellemek için geliştirilen bu “anti-aging” bakım özellikle cilt hasarları ve yaşlanma çizgileriyle savaşmak, kolajen kaybını yeniden kazandırmak için önerilir. Cilde aminoasit desteği vererek kolajen fiberlerin oluşumunu sağlayan bakım, cildin yapısını düzeltmeye yardımcı olur.

24 Ayar Altın Bakımı

Kendine özgü ritüele sahip eşsiz ve ayrıcalıklı, cildin tüm ihtiyaçlarına cevap veren 24 ayar altın bakımı arındırma işlemiyle başlar. Yapılan rahatlatıcı masaj ardından cilde 24 ayar altın varakları yapıştırılır. Cilt tonunu dengeleyerek aydınlanmasını sağlayan bakım aynı zamanda oluşmuş ince çizgilerin açılımında da güçlü etkiye sahiptir. Bakım ritüelinde 24 ayar altın varakları cilt tarafından tamamen emilir, altının yüksek oksidatif enerjisi sayesinde yaşlanma problemlerine karşı cilde anti-oksidan desteği sağlanır.

Anti-aging Göz Bakımı

Yorgun göz çevresini dinlendirir, dolgunlaşmasını sağlar, erken yaşlanma belirtilerine karşı savaşır ve korur. Gerçek bir hücre uyarıcı olan bu bakım, hassas göz bölgesinin mikro dolaşımını aktifleştirerek, anında bir dekonjestan etki görülmesini sağlar.