- +
- +
DİREKT REZERVASYON WEB SİTESİNE ÖZEL FİYATLAR
Websitesi için indirim kodu
Web’e özel fırsatlar:
  • Oda fiyatınızda %15’e varan ekstra indirim
  • Konaklama süresince bir defa ücretsiz 3 parça kuru temizleme
  • Otel müsaitliği doğrultusunda saat 14:00’a kadar geç çıkış imkanı
  • 7 gece ve üzeri rezervasyonlarda ücretsiz tek yön havalimanı transferi
FIRSAT KODU “SAVE15”

Hakkımızda

Selçuklu ve Osmanlı mimarisinin en güzel özelliklerini harmanlayan AJWA deneyiminizin her anı, eşsiz bir kültürün yanı sıra, incelikli tasarım ve sanatsal dokunuşlarla sizi, dünyaya başka bir pencereden bakmaya davet ediyor.

İstanbul'un ikonik silüetinden Kapadokya'nın büyülü güzelliğine; her AJWA deneyimi, kişisel anılarınızın en unutulmazlarından biri olmayı bekliyor.

İstanbul’un gözbebeği Tarihi Yarımada’dan ışıltılı bir selam…

İkonik, şık ve benzersiz bir karışım; tıpkı İstanbul gibi.. Beş yıldızlı bir otelden daha fazlası olan AJWA Sultanahmet, rakipsiz Türk misafirperverliğini yaşatırken, enfes sedef mobilyaları, ipek Tebriz halıları, orijinal sanat eserleri, eşsiz mermer işleri, el boyaması tavanları ve konaklamanız boyunca keşfedeceğiniz daha nicesi ile benzersiz bir konaklamaya davet ediyor.

Sizi başka diyarlara davet eden bir yolculuk…
Büyüleyen bir deneyim…90 dönümlük bir alana yayılmış olan AJWA Cappadocia, misafirlerine eşi görülmemiş bir deneyim vadediyor. Sedef kakmalı el yapımı mobilyalar, el dokuması Azerbaycan halıları ve kök boyalarla renklenmiş el dokuması kilimler… AJWA Cappadocia'da, bölgenin büyülü coğrafyası, odanızdaki özgün detaylarla buluşuyor. Özel tasarlanmış 10 mağara süiti de, geçmiş binyıllara eşlik eden doğal mucizeyi gözler önüne seriyor.