- +
- +
DİREKT REZERVASYON WEB SİTESİNE ÖZEL FİYATLAR
Websitesi için indirim kodu
Web’e özel fırsatlar:
  • Oda fiyatınızda %15’e varan ekstra indirim
  • Konaklama süresince bir defa ücretsiz 3 parça kuru temizleme
  • Otel müsaitliği doğrultusunda saat 14:00’a kadar geç çıkış imkanı
  • 7 gece ve üzeri rezervasyonlarda ücretsiz tek yön havalimanı transferi
FIRSAT KODU “SAVE15”
BİLGİ İSTEYİN

Alışveriş

İstanbul'un en tarihi semtlerinden birinin kalbindeki avantajlı konumumuzla, labirenti andıran Kapalıçarşı'da veya Mısır Çarşısı'nda kapsamlı bir alışveriş çılgınlığı için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıyız.

Kapalıçarşı

Dünyanın en eski ve en büyük kapalı çarşısı, otelden kelimenin tam anlamıyla birkaç dakika uzaklıktadır. 60 sokak ve 4000'e yakın mağazadan (mücevher, halı ve diğer yerel eserler başta olmak üzere) oluşan Kapalıçarşı, alışveriş yapsanız da yapmasanız da benzersiz bir deneyimdir.

Mısır Çarşısı

Yakınlardaki Eminönü semtinde bulunan ve 1. yüzyılın ortalarında hizmete giren İstanbul'un ikinci büyük kapalı çarşısı, aslında bir cami de dahil olmak üzere bir bina kompleksinin parçasıdır. Bu renkli ve hareketli pazarda kuru bitkiler, otlar ve sayısız baharat satılmaktadır.

Ancak İstanbul, Tarihi Yarımada’nın da ötesinde, bir dizi şık ve çekici semtte, Türk ve dünya markaları ile geniş bir alışveriş yelpazesi, yemek ve eğlence imkanları sunmaktadır.

Etiler, Nişantaşı, Beyoğlu, Bağdat Caddesi gibi lokasyonlarda ve lüks alışveriş merkezlerinde bulunan bazı favori mağazalarımız hakkında ipuçları için lütfen Misafir İlişkileri departmanımız ile iletişimde kalın.

İsim
E-Posta
Mesaj