Hakkimizda

2015 yılında kurulan Gülab Mimarlık & İnşaat; mimarlık, renovasyon ve tasarım, inşaat ve proje yönetimi alanlarında kapsamlı hizmet vermeyi amaçlayan 12 Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuştur.

Şirketimiz, hizmet anlayışımızı oluşturan değerler doğrultusunda başarılı bir şekilde faaliyet göstermekte ve müşterilerimizin taleplerini karşılamak konusunda gösterdiğimiz özeni yetenekleri ve yaratıcılığı ile beslemektedir.

Müşterilerimize değer katmayı öncelikli hedefimiz kabul etmekteyiz ve bu değeri hem çalışanlarımızla hem de sahip olduğumuz kaynaklarla yaratmaktayız. Faaliyetlerimize başlarken kendimize verdiğimiz “işimizde en iyi olmak ve işinin en iyileriyle çalışmak” sözüne sadık kalmaktayız.

Danışmanlarımız ve işverenlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak tutum ve yetenekleri doğrultusunda seçmiş bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi bir bütün halinde sunarken büyük ölçüde teknolojiden ve kapsamlı bir yönetim anlayışından faydalanmaktayız. Kendimizi sektörümüzün önde gelen yenilikçi şirketi olarak konumlandırma hedefimiz doğrultusunda teknolojiyi yetenek ve tecrübeyle harmanlamakta; bu sayede de etkili ve sürdürülebilir inşaat çözümleri sunmak konusundaki deneyimimizi müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Tarihe tanıklık eden binaları restore etmeyi ve yeniden tasarlamayı misyonumuz kabul etmekteyiz. Zengin kültürel miraslara hak ettikleri değeri vermekte ve onları gelecek nesillere aktarmayı istemekteyiz. Tarihi yüzyıllara, güzelliğe ve zenginliğe dayanan bu bölgenin mimarisini devam ettirmek ve korumak için çaba harcamaktayız. Eskiye duyduğumuz tutkuyu deneyim, teknoloji ve bilgiyle harmanlayarak tarihi canlı tutmak için çalışmaktayız.

Gülab İnşaat olarak, hayatı kolaylaştıran ve fark yaratan yapılara imzamızı atmaktayız. Geleneksel kültürümüzü alanında en gelişmiş teknolojilerle bir araya getirerek insanlara, doğaya ve tarihe duyduğumuz saygıyı açıkça göstermekteyiz. Yaptığımız için önemini bilmek için hayatidir. Sultanahmet ve Florya bölgesinde çok sayıdaki benzersiz tarihi projeyi başarıyla gerçekleştiren şirketimiz, başta nefes kesici Kapadokya olmak üzere yeni projelerimizle müşterilerimizi büyülemeyi sürdürmeyi hedeflemektedir.