logo Konaklamanızı yaptırın

“Eski İstanbul”un tam kalbinde yer alan Ajwa Hotel Sultanahmet, tüm konuklarına bu görkemli ve mistik şehrin zengin tarihine tanıklık eden sürükleyici bir deneyim yaşatıyor. İstanbul’un zengin tarihi ve kültürel mirası, otelin mimarisinde, duvarları süsleyen seçkin sanat eserlerinde ve personelin özenli misafirperverliğinde kendini hissettiriyor. Ajwa Hotel Sultanahmet, sunduğu ayrıcalıklı fırsatlar ile de konaklamanızdan ve İstanbul’dan alacağınız keyfi daha da artırıyor.

 

BOOK PACKAGES
 • KÜLTÜR PAKETİ

  Ajwa Hotel Sultanahmet'in Kültür Paketi, İstanbul’un vadettiği tüm zenginlikleri kapsayan unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu paket kapsamındaki büyüleyici günler, otelin en üst katında yer alan Zeferan Restoran’ın benzersiz manzarası eşliğinde alınacak özel bir kahvaltı ile başlıyor. Türk mutfağının dokunuşlarıyla farklılaşan kahvaltının ardından konuklar, 50 Türk Lirası değerinde kredi yüklü toplu taşıma kartlarıyla birlikte şehri ve içindeki nefes kesen anıtları keşfe çıkıyor.

  Bu paket ayrıca, müzelere ve önemli tarihi mekanlara ücretsiz giriş ayrıcalığı da sunuyor. Keyifli ve yorucu günün ardından saray odalarını andıran delüks odalarına dönen konuklar, dilerlerse Zeferan Restoran’da kendilerine özel %15 indirim ayrıcalığıyla lük bir akşam yemeği alabiliyor.

 • ALIŞVERİŞ PAKETİ

  Ajwa Hotel Sultanahmet’in sunduğu Alışveriş Paketi, en yeni Türk mallarını evlerine veya sevdiklerine hediye etmek isteyenler için biçilmiş kaftan. Bu paket kapsamındaki eğlenceli günler, otelin en üst katında yer alan Zeferan Restoran’da başlıyor ve şehrin 4 önemli cazibe merkezi olan City’s Nişantaşı, İstinye Park, Emaar Square Mall ve Zorlu Center’daki alışveriş terapisiyle devam ediyor. Çift yönlü seferlerle ulaşılan bu alışveriş merkezlerinden birinde geçirilen keyifli günde konuklar aradıklarından çok daha fazlasını bulabiliyor. Alışveriş paketleri otele hızlı bir teslim edilirken dileyen konuklar, delüks odalarında dinlenmeye çekilmeden önce AFİYA SPA’nın sunduğu %20 indirim ayrıcalığı ile günün yorgunluğunu üzerlerinden atabiliyor.

 • HAFTA SONU PAKETİ

  Ajwa Hotel Sultanahmet’in sunduğu Hafta Sonu Paketi, en iyisini sona saklayan ve mistik “Eski İstanbul”da unutulmaz bir hafta sonu geçirmek isteyenler için özel olarak tasarlandı. Cuma gününden Pazar gününe kadar konuklarına tarihle iç içe olma fırsatı sunan bu paket kapsamındaki unutulmaz günler, Zeferan Restoran’da alınacak keyifli bir kahvaltı ile başlıyor. Bu pakette ayrıca jakuzi, fitness merkezi ve kapalı yüzme havuzu gibi olanaklar da ücretsiz olarak sunuluyor. Göz alıcı odalarında dinlenen konuklara SPA merkezinde ücretsiz sunulan 30 dakikalık omuz ve sırt masajı ise hafta sonu keyfine keyif katıyor. Tüm bunların yanı sıra, 6 yaşındaki ve daha küçük çocuklar aileleriyle birlikte ücretsiz olarak konaklayabiliyor.

kitap
konaklamanı

Seçmek için takvim kullan

+
+
Doluluk durumunu kontrol et